Makelaardij
Ontwikkelaardij
Beheer

Direct aan golfresort “La Serena Golf” gelegen vrijstaande Villa met 4 slaapkamers, 4 badkamers, zwembad, solarium en basement

villa | Los Alcazares

v.a.   € 599.000
v.a.   € 599.000

   Terug naar overzicht

Omschrijving

Deze vrijstaande Villa wordt gebouwd op het golfresort “La Serena Golf” in Los Alcazares in de provincie Murcia op 1 km afstand van Mar Menor, een binnenzee welke is gescheiden door een landtong van de Middellandse zee. Een plek die zeer populair is voor verschillende watersporten zoals surfen, kajakken, zeilen en zwemmen. Het water is er altijd warmer dan de Middellandse zee en op het diepste punt slechts 7 meter. Het gezellige dorpje Los Alcazares is op loopafstand en heeft een mooi aangelegde wandelboulevard, een haventje en leuke eettentjes. Wandelaars en vogelspotters kunnen genieten in het vlakbij gelegen natuurpark “Salinas de San Pedro del Pinitar”. Voor een stedentrip kunt u het levendige Murcia en Cartegena bezoeken.

Zeer ruime moderne vrijstaande Villa met een bebouwd oppervlak van 255 m2 op een fantastische locatie met volledig zicht op de golfbaan. De gevelbekleding met houtnerftegels geeft de woning een bijzondere uitstraling. De living van 51 m2 heeft een mooie open keuken en een prachtige lichtinval door de grote schuifpuien aan 2 kanten. Maar liefst 4 slaapmakers en 4 badkamers waarvan 2 en suite. 1 slaapkamer en 1 badkamer bevinden zich in het basement waar ook een aparte wasruimte is. Het compleet aangelegde terras met fraaie beplanting heeft een zwembad van 6 x 3 meter met buitendouche. Het solarium is 73 m2. De Villa heeft een ondergrondse parkeergarage van 82 m2 voor 2 auto’s en bergruimte.

Features

80km | 1km

Details

255m2


Maak een afspraak voor een verkennend gesprek

Bedankt voor uw aanvraag

Een bevestiging werd gestuurd naar uw e-mailadres, we contacteren u zo snel mogelijk.